ListeList -

11 gün önce

DC Evreninin Harley Quinn’i Başarılı Oyuncu Margot Robbie

Avustralya’nın Hollywood’a kazandırdığı yıldızlar Nicole Kidman ve Cate Blanchett’den sonra yeni kuşak oyuncuların temsilcisi deyince akla ilk olarak Margot Robbie geliyor. Şöhret basamaklarını daha 20’li yaşlarında tırmanan sarışın oyuncu Hollywood’a gelişinin ilk yıllarında dizi oyuncusu olarak ekran karşısına çıksa da sinema dünyasındaki ününe Leonardo Di Caprio ile başrolünü paylaştığı The Wolf of Wall Street-Para Avcısı (2013) adlı filmi ile kavuşmuş. Şimdi gelin magazin dergilerinin bir çok kez kapağını süsleyen güzel yıldızın hayatına biraz daha yakından bakalım.

Avustralya’nın yalnız kumsallarından Hollywood’un kırmızı halılarına uzanan 28 yıllık bir ömür


Asıl adı Margot Elise Robbie olan ünlü oyuncu; Avustralya’nın Queensland eyaletine bağlı Gold Coast’ta fizyoterapist Sarie Kessler ile çiftçi Doug Robbie’nin 4 çocuğundan 3’üncüsü olarak dünyaya geldi. Boşanmış bir ailenin çocuğu olarak çocukluğunun ve gençliğinin büyük kısmını annesinin yanında geçiren ünlü yıldız 2011 yılında Los Angeles’a taşındı ve halen yaşamını Amerika’da sürdürüyor.

Margot Robbie adeta yıldız olmak için doğmuş


Genç yaşta oyunculuk eğitimi almak için Melbourne’a taşınan oyuncu ilk dizi filmi Neighbours’ta oynayana kadar Avustralya televizyonlarında yer alan pek çok reklam filminde gösterdiği performansla beyaz perdeye göz kırpmıştı.

Macera dolu Amerika


Margot Robbie oyunculuk yeteneğini sergilemek için 2011 yılında Hollywood’a gittiğinde Avustralya’da oldukça tanınan birisiydi. İlk yıllarında Hollywood’da da şansı yaver giden oyuncu daha ilk senesinde Pan-Am adlı dizide rol almayı başarmıştı. Ardından oyunculuğu ile dünya çapında tanınmasını sağlayan Zamanda Aşk (2013) ve Para Avcısı (2013) filmleri ile Hollywood sinemasına dev bir adım atmış oldu.

Bugüne kadar toplamda 24 filmde oynayan sanatçı 9 film projesinin de yapımcılığını üstlendi


Leonardo Dicaprio ile Para Avcısı (2013) filmindeki dikkat çekici rolünün yanı sıra Zamanda Aşk (2013), Aşk Uğruna (2014), Fokus (2015), Tarzan Efsanesi (2016), Suicide Squad: Gerçek Kötüler (2016), Ben Tonya (2017), Terminal (2017), Tavşan Peter (2018), Mary, Quene Of Scots filmlerinde seyircisiyle buluştu; Ben Tonya filmi ile ilk prodüksiyon deneyimini yaşadı.

Margot Robbie aşklarıyla değil, işiyle anılmayı tercih ediyor


“Aşk Uğruna” filminin setinde 2014 tanıştığı Tom Ackerley ile 2016 yılının son günlerinde evlenen güzel oyuncunun adı pek çok defa en seksi oyuncular arasında anılsa da; genç oyuncunun skandal haberleriyle magazin sayfalarını meşgul etmemesi oldukça şaşırtıcı bir durum olsa gerek.

Hiperaktif ve son derece atletik


Daha 8 yaşındayken bizlerin nispeten yabancı olduğu bir sistemle ilkokullarda seçmeli ders olan sirk sınıfında eğitim alan sanatçı, trapez yeteneğini “Suicide Squad: Gerçek Kötüler” filminde gözler önüne serdi. Motosiklete binme, rüzgar sörfü, kayak gibi sporlarla uğraşmayı seven oyuncu atletik vücudunu ve formunu da yaptığı sporlara borçlu gibi görünüyor.

The post DC Evreninin Harley Quinn’i Başarılı Oyuncu Margot Robbie appeared first on .

KAYNAĞI GÖR
Türkiye’nin en sevilen haber uygulaması Bundle’ı indirin, hiçbir gelişmeyi kaçırmayın!
BUNDLE'I İNDİR